O Nas


NASZE
ATRYBUTY

Przy każdej realizacji kierujemy się profesjonalizmem, pasją i budowaniem pozytywnych emocji.


KROK 1

KUTE NA CZTERY ŁAPY

W realizacjach filmowych dbamy, aby nasze produkcje były spójne z celem jaki mają spełniać.

KROK 2

Z INTRYGUJĄCĄ DUSZĄ

Podczas wykonywania zlecenia wnikamy w idee by w 100% oddać klimat i osobowość naszego klienta.


KROK 3

Z KOCIĄ ZWINNOŚCIĄ

Odnajdujemy się w każdym zleceniu i towarzystwie przez co współpraca opiera się na pozytywnych emocjach i niezapomnianych wspomnieniach.


NASZA ZAŁOGA

Rafaello Film to pasjonaci e-dziennikarstwa, nowych mediów oraz przemysłu filmowego. Od sześciu lat obsługujemy największą w Polsce amatorską sportową organizację - koszykarską ligę WRONBA. Ściśle współpracujemy z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking dla którego przygotowujemy spoty reklamujące duże wydarzenia. Jesteśmy odpowiedzialni za medialną obsługę Wrocławskiego Klubu Anima oraz Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka dla których wykonujemy relacje ze spektakli, koncertów, eventów o charakterze marketingowym i dokumentalnym. Stanowimy źródło pozytywnej energii, niewyczerpalnego humoru i motywacji.


ElwiraRozładuje każdą, nawet najbardziej napiętą atmosferę. Oaza spokoju i opanowania. Piękniejsza część naszego zespołu.

RafaelloPozytywnie zakręcony profesjonalista, który w każdym zleceniu daje 100% siebie. Kieruje się dewizą - Kreatywność i uśmiech - bez nich świat byłby nudny.

JerryNie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Pogodny i bezpośredni - człowiek od zadań specjalnych. Prywatnie fan sportu i dobrej muzyki.

MateuszSpec do spraw marketingu i reklamy. Pasjonuje się automatyzacją i dobrym whisky.

Zaufali namPoniżej prezentujemy Państwu firmy i instytucje, które zaufały naszemu doświadczeniu i skorzystały z naszej oferty.