Old – O Nas


NASZE
ATRYBUTY

Przy każdej realizacji kierujemy się profesjonalizmem, pasją i budowaniem pozytywnych emocji.


KROK 1

KUTE NA CZTERY ŁAPY

W realizacjach filmowych dbamy, aby nasze produkcje były spójne z celem jaki mają spełniać.

KROK 2

Z INTRYGUJĄCĄ DUSZĄ

Podczas wykonywania zlecenia wnikamy w idee by w 100% oddać klimat i osobowość naszego klienta.


KROK 3

Z KOCIĄ ZWINNOŚCIĄ

Odnajdujemy się w każdym zleceniu i towarzystwie przez co współpraca opiera się na pozytywnych emocjach i niezapomnianych wspomnieniach.


NASZA ZAŁOGA

Rafaello Film to pasjonaci e-dziennikarstwa, nowych mediów oraz przemysłu filmowego. Specjalizujemy się w przygotowywaniu relacji sportowych. Od sześciu lat obsługujemy największą w Polsce amatorską sportową organizację - koszykarską ligę WRONBA. Ściśle współpracujemy z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking dla którego przygotowujemy spoty reklamujące duże wydarzenia. Jesteśmy odpowiedzialni za medialną obsługę Wrocławskiego Klubu Anima oraz zapewniamy relacje wideo z całości rowerowego cyklu Kaczmarek Electric MTB. Od 2015 roku przygotowujemy filmy promocyjne dla Stowarzyszenia Biegu Piastów. Stanowimy źródło pozytywnej energii, niewyczerpalnego humoru i motywacji.


ElwiraRozładuje każdą, nawet najbardziej napiętą atmosferę. Oaza spokoju i opanowania. Piękniejsza część naszego zespołu.

RafaelloPozytywnie zakręcony profesjonalista, który w każdym zleceniu daje 100% siebie. Kieruje się dewizą - Kreatywność i uśmiech - bez nich świat byłby nudny.

JerryNie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Pogodny i bezpośredni - człowiek od zadań specjalnych. Prywatnie fan sportu i dobrej muzyki.

MateuszSpec do spraw marketingu i reklamy. Pasjonuje się automatyzacją i dobrym whisky.

Zaufali namPoniżej prezentujemy Państwu firmy i instytucje, które zaufały naszemu doświadczeniu i skorzystały z naszej oferty.