Oferta – Rafaello Film

Oferta

RELACJA SPORTOWA

Rywalizacja sportowa budzi w nas niezwykłe instynkty, które pozwalają zwyciężać ze sobą, swoimi słabościami i innymi zawodnikami. Towarzyszy im często misja dobroczynna. Radość i łzy, wysiłek i ulga, start i meta. Skrajne uczucia, które konsekwentnie doprowadzają do uzyskania równowagi. Relacja sportowa to emocje, które możesz przeżyć jeszcze raz. W tych realizacjach łamiemy wszelkie granice, bo być z zawodnikami niemal ramię w ramię, by oko w oko, zobaczyć tę walkę. 

TELEDYSK MUZYCZNY

Teledysk muzyczny jest doskonałą wizytówką zespołu. Realizowany w wersji na żywo zarejestrowanej podczas koncertu bądź konstruowany w oparciu o wymyślony, autorski scenariusz. Wzmacnia przekaz liryczny utworu i pozwala jego odbiorcom zidentyfikować się z głównym bohaterem. W swoich produkcjach bazujemy na niedopowiedzeniach, które pozostawiają temat do dalszych interpretacji i budzą niedosyt, dzięki któremu chętnie klikamy „odtwórz ponownie”. 

KONFERENCJE

Prelegenci z rozmaitych środowisk, zarówno naukowych, jak i przedsiębiorczych, to niejednokrotnie istotne i przełomowe osobowości. Spotkanie z nimi ma na celu zainspirować, zmotywować do działania. Relacje z konferencji to nie tylko uwiecznienie tego spotkania, to kolejna forma promocji, która przyciąga szeroką grupę docelową. Tego typu reportaż wzmacnia wizerunek, dodaje prestiżu i integruje uczestników, w szczególności tych, którzy osobiście nie mogli brać udziału w konferencji.

FILM PROMOCYJNY

Absolutny Must have każdego przedsięwzięcia. Najskuteczniejsza marketingowo produkcja audiowizualna, która zapewnia szybkie i efektywne dotarcie do szerokiego grona odbiorców w celu popularyzacji eventu, misji firmy, interesującego miejsca, czy obiektu. Poprzez intrygujący scenariusz, oddziałujące na zmysły kadry i muzykę rozbudzamy ciekawość, budzimy zainteresowanie i w nienachalny sposób zachęcamy do działania, budując trwałe, pozytywne skojarzenia. 

UJĘCIA Z DRONA

Wykonujemy licencjonowane loty dronem. Ujęcia z loty ptaka pozwalają ukazać ogrom przedsięwzięcia, określić czas i miejsce wydarzenia. Tworzą klimatyczny wstęp i zakończenie. Dzięki użyciu najnowocześniejszych technik umieszczana w filmie panorama dodaje dynamizmu lub dramaturgii.