Ecoshine. Naucz się online. – Rafaellofilm

Ecoshine. Naucz się online.

Plama z wina na nowej kanapie? Tapicerka w samochodzie wymaga czyszczenia? Możesz im to zlecić…albo zrobić sam! Z taką samą dokładnością i precyzją.

Gdy wspominam czasy gimnazjum i liceum, pamiętam, jaka dzika radość odezwała się we mnie, gdy okazało się, że „Ogniem i Mieczem”, „Lalka”, „Krzyżacy”, „Wesele” itp. zdążyło dorobić się swojej ekranizacji. Oł Yeahh! Przyznać się! Kto przeczytał i obejrzał? A kto tylko obejrzał? I zaliczył sprawdzian! Oczywiście podpisuję się obiema rękami, że czytanie rozwija wyobraźnię, kreatywność i wzbogaca słownictwo… Ale już widzę, jak biegniesz do biblioteki, do działu poradniki i w pocie czoła szukasz książki w której znajdziesz tipa, jak wyczyścić plamę po rozlanym czerwonym winie na jasnoszarej, tapicerowanej kanapie, którą wczoraj wtargałeś na 3 piętro bez windy do swojego świeżo wyremontowanego mieszkania… Umówmy się. Telefon w dłoń i googlujesz. A Wujcio G. sypie radami, jak z rękawa. Część nawet brzmi logicznie. Mimo to, sposobów jest tyle, że nie wiesz, który zadziała skutecznie. 

Właśnie od takich sytuacjach zaczynali chłopaki z EcoShine. Pasjonaci z misją, by wyczyścić tak, aby było jak nowe! Obecnie mają już ponad dziesięcioletnie doświadczenie, bogatą ofertę, która obejmuje czyszczenie tapicerski samochodowej, meblowej, wykładziny, a nawet auto detailing. Wiesz co jest najciekawsze? Że byliśmy z nimi od początku. Gdy pracowali dosłownie w kilka osób. Tworzyliśmy dla nich film promocyjny,  za każdym razem, gdy rozwijali u siebie coś nowego. To niesamowite obserwować jak ewoluowali i rozszerzyli swoją działalność na inne miejscowości. 

Z każdym zadowolonym klientem zaczynało napływać więcej zleceń. A to się łączy z potrzebą zrekrutowania i wyszkolenia kolejnych członków Ecoshine, którzy załapią bakcyla i równie wielką pasją oddadzą się misji przywrócenia świetności przedmiotom, mających znaczenie dla ich klientów. 

Nie wzbudza zdziwienia ich kolejny krok, jakim są szkolenia online, umożliwiające otworzenie własnej działalności. I tutaj ponownie nasze łapki chwyciły za kamery, by razem z EcoShine przygotować wyczerpujący materiał szkoleniowy, który trafi na platformę, z której każdy zainteresowany będzie mógł pobrać interesujące go zagadnienie. 

Filmowanie rozłożyło się na kilka dni, po kilka godzin, by pokazać różnorodny zakres czyszczonych powierzchni, zastosowane środki, sprzęty i spektakularny efekt. Głównym aktorem oczywiście jest sam założyciel Michał Goch. Jak się uczyć, to od najlepszych!

Leave a Reply

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.