Bye Bye 2018

Loading… 50%
11 czerwca, 2019

Bye Bye 2018

„Żaden wiatr nie jest pomyślny temu, kto nie wie, do którego portu płynie.” Myślę, że to idealna odpowiedź na pytanie: Jak tego dokonujemy, że wszystko, co wydaje się być trudne, nam wychodzi to z lekkością? W 2018 roku było wiele targetów, które wysoko stawiały poprzeczkę i wymagały od nas 150% zaangażowania.

Skupieni na możliwościach, a nie na ograniczeniach osiągaliśmy założone cele. Często słyszymy: udało wam się, macie szczęście. My jednak wiemy jedno. Ludziom się nie udaje. Ludzie ciężko na coś pracują. Szczęście? My to nazywamy okazjami, którym nie pozwoliliśmy przepaść. Na koniec 365 dni tego roku, patrząc na ten zlepek kadrów możemy powiedzieć, że było warto! Pozostanie w nas wiele pozytywnych wspomnień, z których zaczerpniemy power na wszystkie produkcje w 2019 roku. Zarówno na te zaplanowane, jak i te, które pojawią się last minute. Te w kraju, i te poza granicami Polski.

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie szykowali nowości na nadchodzący rok. Stawiamy na ciągły rozwój. Bądźcie czujni i sprawdzajcie, czy tym razem też „nam się uda”.