Gladiatorzy mali i duzi

Loading… 50%
11 czerwca, 2019
Biegnij Warszawo 2019
21 czerwca, 2019

Gladiatorzy mali i duzi

8 czerwca 2019 r. nad bielawskim jeziorem rozegrała się zaciekła rywalizacja. Kobiety, mężczyźni, młodzież i dzieci tłumnie stanęli na starcie, by pokonać wybraną spośród 4 tras przygotowanych przez Organizatorów Biegu Gladiatora.

Zawodnicy pokonywali wymyślne przeszkody, które wystawiały na próbę siłę ich mięśni, hart ducha i wytrwałość w dążeniu do celu. Dla nas to kopalnia emocji! Jednak dla ujęć, które oddadzą ten wulkan energii nie wystarczy stanąć w jednym miejscu i włączyć nagrywanie. Podzieliliśmy między sobą etapy i ruszyliśmy na trasę razem z zawodnikami. Razem z nimi taplaliśmy się w błocie, biegliśmy przez trawy, wodne przeszkody, opuszczone zakłady Bielbawu, czołganiem i pełzaniem przemierzając 11km morderczego wyścigu. Byle do mety! Bo było warto!
Trochę spokojniej było na trasie Juniorów, choć nie dajcie się zwieść. Tam mali gladiatorzy w wieku 6-11 lat, w dostosowanym do wieku poziomie trudności również dawali z siebie mnóstwo energii by ukończyć bieg.

Dlaczego czekamy z utęsknieniem na kolejną edycję? Bo lubimy być wszędzie tam, gdzie rodzinna atmosfera, doprawiona nutką pozytywnej rywalizacji pozwala zwyciężać przede wszystkim nad własnymi ograniczeniami. Zainspirujcie się i bądźcie tam z nami za rok!