Loading… 50%

Bye Bye 2018
11 czerwca, 2019
Gladiatorzy mali i duzi
12 czerwca, 2019

Loading… 50%

To już połowa z 10 etapów z Grand Prix Kaczmarek Electric MTB! Trzeci sezon współpracy jak zawsze jest pełen pozytywnej energii. W tym roku atmosferę podkręcają nowe trasy, kolekcjonerskie skarpetki, pogoda, która w ostatniej chwili zmienia się na naszą korzyść a także akcję „Każde miasto pomaga”, dzięki, której zbierane są fundusze dla dzieci, objętych wsparciem fundacji charytatywnej.

Z niecierpliwością przebieraliśmy nóżkami w oczekiwaniu na pierwszy wyścig, który odbył się w Rydzynie. Cudownie było zobaczyć znane nam twarze i ponownie ruszyć na trasę, by łapać to zaangażowanie w oczach i nogach, by dotrzeć do mety. Napędzani niezwykłym duchem sportowego chochlika zaliczyliśmy z rowerowymi zapaleńcami trasy w Zielonej Górze, Sulechowie, Krośnie Odrzańskim i Lubomierzu.

Ani palące słońce, deszcz, wiatr ani błoto nie powstrzymają nas w towarzyszeniu na kolejnych etapach kaczmarkowskich zmagań. Wesołe okrzyki na nasz widok dają nam pozytywnego kopa do działania. Rodzinny klimat udziela się każdemu.